Heráková Růženka

10. června 2018 v 22:30 |  Prznění pohádek
Žila byla jedna smažka, která si myslela, že je neplodná. A protože fakt chtěla dítě, jako motivaci přestat brát pyko, šukala se svým manželem, panem králem, jako zaječice.
Jednou se pan král nezfetoval, a souložil svou manželku nenafičený. Konečně se tak zvládl udělat a smažka počala miminko.
Po devíti měsících abstinence se narodila holčička, kterou pojmenovali Růženka, podle barvy její prdele. V den oslavy narození Růženky pozvali rodiče jedenáct dealerů, aby malé princezně něco dali darem.
Všichni jí dávali dary jako semena trávy, pozlacené šňupátko, sadu jehel se stříbrným ostřím, chemikálie k varu a tak podobně. Po jedenáctém dealerovi se objevil jeden, kterého nikdo nepozval, protože mu rodiče dlužili ještě za poslední dávku a nechtěli mu zaplatit.
Tenhle dealer malou Růženku proklel.
Řekl: "V den svých patnáctých narozenin si píchneš jehlu s heroinem a umřeš, spolu s celým královstvím." Šlehnul si svou dávku heráku a rychlostí slimáka se odplazil pryč.
Dvanáctý dealer, poslední, který měl dát Růžence svůj dar se však nad ní slitoval a dal jí jehlu s pykem. Řekl: "Až se předávkuješ tím herákem, nech někoho, ať ti píchne tuto dávku. Speedball tě zachrání."
Dealeři odešli a rodiče s malou Růženkou osaměli.
Pan Král, vyděšen proroctvím herácké smažky vyhlásil zákaz heroinu v celém království. Mohl vyhlásit i zákaz jehel, ale to by si už nemohl střílet a to bylo nepředstavitelné. Byl závislý na jehle víc, než na pyku.
Jak Růženka rostla do krásy, projevovala víc a víc zájmu o experimentování s nejrůznějšími tvrdými drogami. Začalo to alkoholem. Když se prochlastala až do deliria, pokračovala LSD, poté MDMA, ketaminem...a pykem. Pak se z vyprávění stařenky na okraji království (kam až došla, když byla jednou vyfičená na pyku), o existenci jiné drogy. Heráku.
Podívala se na film My děti ze stanice ZOO a přišlo jí, že herák musí být fakt pecka. Přišlo jí, že herák je lepší, než LSD. Než ketamin. Než pyko. Než Detlef.
Začala aktivně shánět někoho, kdo by jí danou drogu sehnal. Až jednou, v den svých patnáctých narozenin zapadla do K-centra, kam ji rodiče poslali pro čisté jehly. Tam potkala feťáka, který se nepodobal nikomu, koho kdy poznala. Neměl rozjeté zornice, ale naopak, měl je malé jako špendlíkové hlavičky.
"V čem jedeš?" Zeptala se zvědavě Růženka.
"V heráku."
Růžence se rozsvítily očička. "Dáš mi zkusit?"
...
Rodiče by byli bývali udělali lépe, kdyby jí o kletbě řekli.
Neřekli.
Růžence byl na lžičce s citronkou naředěn herák, natáhnut do stříkačky a injekčně vpraven do levého předloktí do žíly tvrdé, jako její játra, Růženka zavrávorala na místě a okamžitě šla k zemi. Překop. Překop herákem je celkem průser, protože člověk přestane dejchat. A jak Růženka přestala dejchat, přišel k ní ten starej herák a chtěl jehlu vytáhnout, jenže se o ni taky píchnul a taky odpadl.
Takhle postupně odpadlo celé království, ve snaze zachránit Růženku. Ptáte-li se, kam zmizela ona jehla s pykem, která měla moc Růženku zachránit...skončila už před patnácti lety v žíle její paní mámy.
O sto let později kolem spícího království projížděl mladý feťák se svou partou. Ještě měl všechny zuby, ač holdoval pyku, stejně jako heráku. Šlehat si začal teprve před nedávnem a speedball byla jeho nejoblíbenější droga.
Řekl si, že zkusí království vyrabovat, protože se zdálo, že to ještě nikdo před ním neudělal. Něco nakrade, něco rozprodá a vydělá si tak dostatek peněz na živení své závislosti. Jeho kolegové ho v tom samozřejmě podporovali.
Projížděl na svém statném oři, zpykovaném stejně jako jeho páníček, kolem K-centra, kde viděl nahromaděnou kupu lidí, kteří vypadali, že nedýchají. Začal je okrádat. Zlato, šperky, peníze, drogy. Znáte to.
A uprostřed toho všeho ležela Růženka. V žíle zabodnutá jehla s herákem. Feťákovi zasvítily očka, při představě dávky zdarma, žloutenka nežloutenka.
Jehlu vytáhnul a píchnul se o ni, jako už tolik lidí před ním. Ale...neseklo to s ním. Jeho tolerance byla tak vysoko, že kapka toho nejsilnějšího heráku s ním prostě hnout nemohla.
Došlo mu, co se tady asi stalo a naředil dávku pyka pro Růženku, protože to byl kus baby a viděl v ní svou novou mladou. Věděl, že speedball je to, co Růženka potřebuje.
Střelil jí pyko a Růženka otevřela oči, ihned vyjeté jako autorky této pohádky pro nezvedené děti, a posadila se.
"No tývole," řekla.
Feťák se zasmál. Kolem něj se začali zvedat i další lidé, celé království se probouzelo.
A protože feťák s celou svou družinou měli pyka i heráku až po kokot, sjeli se speedballem všichni.
Největší radost z toho měl pan král, protože po speedballu mu už tak nevadilo, že se mu zřídkakdy postavil.
Feťák s Růženkou odjeli do feťákova doupěte a smažili tam. A pokud se nepřešlehli k smrti, přešlehávaj se tam dodnes.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama